EXPRESS KARGO HİZMETLER

EXPRESS SERVİS

Express Firmamızın ana faaliyet alanı olan Express taşımacılıkta amacımız mümkün olan en hızlı sürede gönderilerinizin alıcıya güvenli şeklide ulaşmasını sağlamaktır.

 • Mümkün olan bir sonra ki gün teslimat
 • 00-12.00 Saat Garantili Teslimat
 • 220 aşkın ülkeye Uluslararası Ekspres hizmetleri
 • Sizlere online takip bilgisi,
 • Gönderilerinizin teslim kaydı

Gönderilerin teslimat süreleri, varış ülke gümrüğündeki prosedürlere ve gümrükte kalıp kalmamasına göre değişkenlik gösterebilir. Bu değişkenlikler taşıma süresiyle değil gümrüksel süreçlerle alakalıdır

Gönderilen numunelerin aynı nitelik ve özellikte olanlarının sayısının fazlalığı da aynı şekilde o gönderinin varış ülke gümrüğünde işlem görmesine neden olabilir

150 kg  Ürün değeri 7500 Euro kadar olan numuneleriniz tek konşimento altında yurtdışına gönderilebilir. 150kg ı aşan gönderileriniz ülkemiz kanunları gereği numune kapsamında tek konşimento altında taşınamaz.

Express Import

Express Import servisimiz ile Dünya’nın çeşitli ülkelerinden ithal etmiş olduğunuz ürünlerin hızlı ve ekonomik şeklide size ulaşmasını sağlıyoruz.

 • Kapıdan Kapıya Servis
 • Hızlı Servis
 • Ekonomik FiyatlarYurt dışından ülkeye girecek bir ürünün numune kapsamında değerlendirilebilmesi için ülke kanunu gereği o ürünün kilosunun 30 kg mı invoice da bildirilen değerinin 30 USD yi geçmemesi gerekmektedir.

Economy Express

Ertesi gün teslimatı gerekmeyen uluslararası gönderilerinizin daha avantajlı taşıma ücretleriyle makul teslim süreleri içerisinde kapıdan kapıya teslimatıdır.

Gönderilerin teslimat süreleri, varış ülke gümrüğündeki prosedürlere ve gümrükte kalıp kalmamasına göre değişkenlik gösterebilir. Bu değişkenlikler taşıma süresiyle değil gümrüksel süreçlerle alakalıdır.

Gönderilen numunelerin aynı nitelik ve özellikte olanlarının sayısının fazlalığı da aynı şekilde o gönderinin varış ülke gümrüğünde işlem görmesine neden olabilir.

150 kg  Ürün değeri 7500 Euro kadar olan numuneleriniz tek konşimento altında yurtdışına gönderilebilir. 150kg ı aşan gönderileriniz ülkemiz kanunları gereği numune kapsamında tek konşimento altında taşınamaz.

Express İhracat ( ETGB )

Express servis ile 150 kg ve malzeme değeri 7500 Euro yu geçmeyen yüklerinizde gümrük sürecinde gümrükçüye ihtiyaç duymaksızın ihracat yapma şansı sağlıyoruz.

150 KG – 7500 Euro Kadar gümrük süreçleri tarafımızca yürütülmektedir.

 • Gümrükçü bedeli alınmamaktadır
 • ATR – Euro 1 gibi evraklar tarafımızca düzenlenmektedir.
 • Kapıdan Kapıya Servis

Express Fuar Taşımacılığı

Fuar alanında kullanmak amaçlı geri gelmeyecek broşür, katalog ve numunelerini en hızlı şekilde kapınızdan alıp sorunsuz şekilde fuarlara acentelerimiz ile teslimini sağlıyoruz. Ürünlerin yurtdışında gümrük talep edilmesi durumunda gümrük süreçleri acentelerimiz tarafından yapılmaktadır.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz