+90 212 551 9999 info@gpexcargo.com

Operasyon & Kalite

OPERASYON


Kurumsal müşterilerimizin ihtiyaç ve sektörlerine göre uygun servisler belirleyip, fiyat ve zaman konusunda en iyi servisi veriyoruz.

Bireysel müşterilerimizin ihtiyacına yönelik servisleri belirleyip en kolay ve en ucuz şekilde yurtdışı gönderilerini alıcılarına teslim ediyoruz.

Gönderilerinizde evrak hazırlanması konusunda müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Gönderilerinizi En geç saatte biz topluyoruz. Böylelikle geç saatte hazır gönderilerinizi aynı gün çıkarma şansınız var.

Yurtdışı Gönderilerinizi müşteri talebine göre alternatif taşıyıcılar ile taşıma imkanı sağlıyoruz.

Yurtdışı Gönderileriniz Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından kontrol edilip, sizlere anında teslimat detayı sunuyoruz.

Ürünlerinizin daha güvenilir seyahat etmesi ve sağlam teslimat için firmalara özel ambalajlama hizmeti veriyoruz.

Uzman ekibimiz sizlere Yurtdışı Lojistik ve Kargo ile ilgili tüm sorularınızda ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir.

KALİTE


GPEX, dünyanın önde gelen ve dünya markası olmuş express kargo firmalarıyla çözüm ortaklığı uluslararası anlaşmalar sayesinde yurtdışı gönderileri yapan firmalara avantaj sağlayacak fiyatlara sahiptir.

GPEX, müşterilerin ne istediğini, ne zaman ve ne koşulda istediğini bilir ve müşterilerinin memnuniyetini ilke edinmiştir.

GPEX, bir gönderi yapmaktan öte, müşterilerine Lojistik ve Kargo danışmanlığı hizmeti vererek müşterilerine değer katmayı amaçlamıştır.

GPEX, sunmuş olduğu esnek hizmet yapısı ve operasyonel kolaylıklar ile alternatif çözümler üreterek gönderi yapma süreçlerini kolaylaştırmaktır.

GPEX, Kurumsal müşterilerinin Lojistik ve Kargo departmanı gibi çalışarak sizin işiniz bizim işimiz felsefesini benimsemiştir.

Yurtdışına Gönderi mi Yapmak İstiyorsunuz?

En uygun fiyatlarla süreçlerinizi yönetmek için sizi Gpex Cargo'ya bekliyoruz.